TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Takso ettetellimine

Bongo Takso pakub teile väga mugavat teenust — takso ettetellimine! Takso ettetellimise eelis on mitmeid kordi end õigustanud, sest kui teile on kallis teie aeg ja planeerite oma sõite ette, siis palju mugavam on tellida takso konkreetseks kellaajaks.

Ettetellimise teenus on mugav ja aktuaalne laste igapäevaselt kooli saatmiseks või isiklikeks sõitudeks tööle. Kõige tihedamini teenust kasutatakse sõiduks lennu- või rongijaama, sest väga tähtis on jõuda õgeaegselt kohale. Ettetellimise teenus on loodud inimestele, kes hindavad oma aega ja tahavad olla kindlad, et takso on õigeaegselt kohal.

Lugupeetud kliendid, taksot on võimalik ette tellida minimaalselt 1 tund ja maksimaalselt 24 tundi enne sõidu algust.

Lennujaama, bussijaama, raudteejaama ja sadamat me teenindame ainult elavas järjekorras. Palun helistage meile kui olete juba kohal.

Kellaajaliste tellimuste puhul ei saa Bongo Takso anda 100% garantiid takso saabumisele tellitud ajaks. Kuna tegemist on lisatasuta mugavusteenusega kliendile, siis kahjuks ei ole meil võimalik tellimuse vastu võtmise ajal ette prognoosida taksode paiknemist ja saadavust tellimuse täitmise ajaks.

Ettetellimise teenuse kasutamiseks täitke alltoodud vorm või helistage numbritele +372 15157, +372 66 15157 või +372 53 44 1111.

Lugupeetud kliendid!
Kahjuks e-mailid domeenidega mail.ru, list.ru, bk.ru blokeeritakse Eesti serverites ja Teie taotlus ei jõua meieni.    SularahaKaardigaLeping